где найти игру - у нас Скачайте игру музыку программу фил...
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Украинской Форум » Религия » как стать христианином
как стать христианином
programmaupДата: Воскресенье, 05.02.2012, 16:32 | Сообщение # 1
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 20
Награды: 1
Статус: Offline
Видання релігійної громади християн "Блаженний Світ"
УРОКИ ДУХОВНОСТІ: ТАК ВЧИТЬ ХРИСТОС

ПРО ТЕ, ЯК СТАТИ ХРИСТИЯНИНОМ
Лицеміри – так звані католики, православні, протестанти-сектанти, лицемірно прикриваються Ім’ям Спасителя, жорстоко експлуатуючи Його скрізь і всюди, одночасно не дотримуючись Висловлювань Христа, - творять беззаконня: говорять від себе самих. Тому Ісус заявляє: “Не кожен, хто каже до Мене: “Господарю (а не Господи, бо Господь – це є Бог), Господарю!” увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. Багато-хто скажуть Мені того дня: “Господарю, Господарю, хіба ми не Ім’ям Твоїм пророкували, хіба не Ім’ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім’ям Твоїм чуда великі творили?” і їм оголошу Я тоді: “Я ніколи не знав вас. Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!” (Мт.7:21-23).
Як ми бачимо, Христос не визнає Своїми учнями тих, хто голослівно, прикриваючись Його Святим Ім’ям, не дотримуючись виключно лише Його Висловлювань, галасує про “любов” до Нього. Тут слід загострити увагу на те, що любов до Ісуса проявляє лише та людина, яка береже Його Слова. Любити Ісуса – це означає керуватися у своєму повсякденному житті виключно лише Його Висловлюваннями, Його Словами. Ісус знає, що “любов” лицемірів – фальшива. Тому і вказує на них: “Хто не любить Мене, той не береже Моїх Слів.” (Ів.14:24). Адже як можна говорити про любов до Учителя і не дотримуватися (“Моїх слів”) Його Висловлювань, Його Науки? Таким чином, щоб бути послідовником Христа – християнином, треба виконувати Його Заповіді і говорити, навчаючи інших Духовних Законів, не від себе самого, або те, що сказав хтось із людей, а лише виключно - що сказав Учитель і Наставник. Як це, до речі, зробили Матвій, Іван, Марко, Лука, дослівно записавши Висловлювання Христа, які Матвій і Іван чули безпосередньо від Ісуса, а Марко й Лука - від первісних християн, бо ті дослівно з вуст в уста передавали Висловлювання свого Учителя й Наставника, як ми, блаженні, сьогодні це робимо, як це робив безпосередньо Сам Христос, передаючи людству усно Євангелію і не добавляючи до Неї жодного свого слова, не говорячи від Себе Самого. Ісус обіцяє: “Як Слово Моє зберігали, - берегтимуть і ваше.” (Ів.15:20). Тут варто звернути увагу на те, що наше Слово – це не наше слово, а Слово Ісуса! А Його Слово, то не Його слово, а Слово Бога. Ми, блаженні, не говоримо від себе самих, а повторюємо лише те, що сказав Христос, а Він у свою чергу каже так, як сказав Йому Отець. Таким чином, наші Висловлювання ідентичні з Висловлюваннями Учителя, а Його – із Богом. Виходить, що всі говорять одне й те саме. Тобто те, що сказав Сам Бог через Свого біологічного носія духовної інформації – Ісуса Христа. Ісус так і каже, звертаючись до Бога: “Щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я – у Тобі, щоб одно були в Нас і вони...” (Ів.17:21). І добавляє: “Я – у них, а Ти – у Мені, щоб були досконалі в одно...” (Ів.17:23). Говорячи сучасною мовою, щоб легше зрозуміти вищесказане, можна навести такий приклад: Тарас Григорович Шевченко написав вірша, його посланець дослівно вивчив цей вірш і навчив того вірша дослівно одного, другого чоловіка, а ті, у свою чергу, навчили дослівно інших і так далі. Це подібне - до тиражування. Таким чином, як ми бачимо, вони, цитуючи поета, перебувають всі в одному, повторюють той вірш дослівно, не добавляючи до нього від себе нічого. Ось цього і хоче Бог від людей, щоб ті, передаючи Євангелію з вуст в уста, не обліплювали її своїми людськими, недосконалими заповідями, переданнями, обрядами, церемоніями, канонами, догмами. Як це роблять, на відміну від блаженних, лицеміри.
Сьогодні стоїть задача перед релігійною громадою християн “Блаженний Світ”, не лише навчати вбогих Євангельської Науки, але також, провівши ревізію "біблії", відділити золоте Зерно Божої Правди від диявольської брехні-полови: людських заповідей, передань, послань і т. п.
Христос лише одну умову виставляє людям, виконуючи яку, вони можуть бути впевнені на сто відсотків, що Ісус їх любить, знає, як своїх учнів і друзів-християн. Ось ця єдина умова: “Якщо будете ви зберігати Мої Заповіді, то в любові Моїй перебуватимете, як і Я зберіг Заповіді Свого Отця, і перебуваю в любові Його.” (Ів.15:10). Христос наголошує: “Мої Заповіді”, а не людські заповіді, наприклад, Мойсея, Петра, Павла, папи римського чи когось іншого. Треба усвідомити, що заповіді цих людей – це є людські заповіді, і вони до Заповідей Божих не мають абсолютно ніякого відношення. Адже Божа Заповідь – це Норма Духовного Закону, а Духовні Закони - як і фізичні - не може встановлювати людина, їх встановлює Творець – Бог. Можна уявити: до чого би призвело, наприклад, встановлення людьми фізичних законів природи на свій розсуд. Та й чи можливе таке? Тому ніхто за це не береться. Якби хтось заявив, що він від нині встановлює свій власний фізичний закон, який має виконувати природа, то, без сумніву, всі б цю заяву сприйняли, як заяву психічно хворої людини. А чому тоді так легковажно люди ставляться до “встановлення норм духовного закону” різними пройдисвітами? Хіба це є не та ж психічна патологія? Чи думають, що Духовні Закони менш значимі ніж фізичні! Про те, що це є не так, ми бачимо щодня в реальному житті. Дух диявола, який поселився в душах людей, які, порушуючи Духовні Закони, підмінюють їх своїми, людськими, породжує бездуховність, а бездуховність у свою чергу породжує нове зло, а те – ще нове і т. д.
На відкриття фізичних законів уже людство потратило величезну кількість часу. На вогнищах католицької інквізиції не одна людина поплатилася життям, щоб майбутні покоління скористалися плодами науково-технічного прогресу. На відміну від фізичних законів, Духовні Закони людям не треба відкривати. Вони вже готові! Бог відкрив їх нашій цивілізації через Духовну Особу – Ісуса Христа. Тож беріть, користуйтеся, люди! Так ні! Консервативний рух лицемірів, замість того, щоб покаятись перед Богом за своє лицемірство й фальш, тим самим, відкинувши від себе дух диявола, і прийти, насправді, до Христа, піднявся на повний зріст, закривши шлях духовному прогресові, породжуючи далі розумову обмеженість, зажерливість, дику тупість, впертість і оскаженіння, які є вираженими рисами князя світу цього – диявола. Діти, якого, а це - лицеміри, атеїсти, розіп’явши свого часу Спасителя на хресті, намагаються з усіх сил затоптати паростки Блаженного Світу Ісуса Христа, які пробиваються в нову, - абсолютно відмінну від нинішньої, - світобудову. Народжується нова цивілізація на Землі – цивілізація блаженних (щасливих) людей, цивілізація з теократичним (духовним) правлінням, з ідеологією МИРУ і ЛЮБОВІ!
На Землі сьогодні є багато блаженних людей – це люди, які по природі своїй інтуїтивно чинять добро, але вони, на жаль, не об’єднані, не згуртовані навколо Ісуса Христа в одну Земну організацію. Є також і інші люди, які, образно кажучи, заплутались в облудних сітях фанатичних лицемірів, атеїстів. І тому вони не знають, як стати християнами – послідовниками Христа. Однак Христос запевняє: ”І Мій Голос почують вони, - і буде отара одна й Один Пастир!” (Ів.10:16). Як ми бачимо, крах системи речей диявола, побудованої на ідеології насилля і лицемірства, є неминучим. Багатьом і багатьом людям відкриються, на кінець, вуха і вони почують Голос Спасителя. Люди духовно воскреснуть і повстають із бездуховних гробів. Цікаво те, що це відбувається вже в наші дні: “Наступає година, і тепер уже є, - заявляє Христос, - коли Голос Божого Сина почують померлі (бездуховні особи), а ті, що почують, воскреснуть.” (Ів.5:25). Звертаємо ще й ще раз увагу на те, чий Голос почують бездуховні "мертві" особи: “Голос Божого Сина", як ми бачимо - не людський голос: висловлювання Мойсея, Петра, Павла і т. п. Невже треба бути настільки ледачим і, вибачте, розумово відсталим, щоб не прийняти, не усвідомити, не зрозуміти, після стількох повторень Христом, Істини!
Дуже важливо для людини, яка почула Голос Божого Сина і духовно воскресла, бути пильною, щоб не звернути на бездуховний цвинтар, як це, до речі, зробили деякі колишні учні Ісуса, засновники раннього “християнства” - ЛИЦЕМІРСТВА, де залишилися бездуховні "мертві" родичі, знайомі і т. п. “Іди за Мною, і зостав мертвим (бездуховним) ховати (бездуховних і тілесних) мерців своїх!" - закликає Ісус Христос. (Мт.8:22).
 
Форум » Украинской Форум » Религия » как стать христианином
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Скачать бесплатно игры Хостинг от uCoz